Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSurv [23 sloty][No WL][No Premium][24/7]


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

beznazwy1tg.png

beznazwy3ef.png

 

de2zjo.gif Adres IP: f20.owncraft.pl:25042

de2zjo.gif Typ Serwera: Freebuild

de2zjo.gif Potwory: Nie

de2zjo.gif Zwierzeta: Nie

de2zjo.gif PvP: Tylko na arenie

de2zjo.gif Premium: Nie

de2zjo.gif Sloty: 23

de2zjo.gif Biala Lista: Nie

de2zjo.gif Nether: Nie

de2zjo.gif Status: buddy_online.gif

beznazwy2yl.png

- Słodka tajemnica :)

beznazwy4f.png

- Krystian1909

- Temperaturek

beznazwy5zg.png

A więc mamy dobrze zrobioną mapę, przez stary team oraz aktualny team.

Na serwerze zawita was miła atmosfera jak i ogarnięty team.

Team zawsze służy pomocom wystarczy poprosić.

Mamy także ViP'a który posiada ciekawe opcje.

 

Mały poradnik dla graczy którzy zaczynają grę,

jak wejdziemy na serwer naciskamy literkę T aby otworzyć czat.

Następnie wpisujemy /register <hasło> <p.hasło>

Okej zarejestrowałeś się pomyślnie teraz przy ponownym wejściu na serwer wpisujesz /login <hasło>

 

Teraz na spawnie czytasz ze zrozumieniem tabliczki następnie możesz wyruszyć w podróż!

 

Na serwie panuje także waluta pieniężna którą możemy sprawdzić pod komendą /money

Także możecie sprawdzić Top5 aby to zrobić wpisz /money top

Dobra tera jest pytanie jak zarobić pieniądze, a więc poprzez wpisanie /jobs browse możecie zobaczyć dostępne prace

Aby wybrać prace piszecie /jobs join <nazwa pracy>

Możesz mieć maksymalnie 3 prace.

 

Na serwerze jest także sklepik, brzmi to groźnie ale jest naprawdę banalne.

W spoilerze masz obrazek z ID itemków.

319px-DataValuesBeta.png

Teraz stawiasz skrzynkę a nad nią tabliczke

W pierwszej linijce piszesz swój nick

W drugiej linijce piszesz ilość

W trzeciej linijce piszesz B <cena kupna>:<cena sprzedaży> S (np. B 50:25 S to kupi za $ 50 a sprzeda za $ 25)

W czwartej linijce piszesz id itemka

Klikasz LPM aby kupić lub PPM aby sprzedać.

Okej tera już potrafisz otwierać sklepik.

 

Działki to w sumie jedna z najważniejszych rzeczy na serwerze.

Taka działka kosztuje $ 5.000 lecz za reklamowanie serwera jest działka gratis!

Aby wpłacić pieniądze wpisz /money pay <nick> <ilość>

 

Dobra tera już ostatni poradniczek jak się teleportować

A więc aby sprawdzić dostępne teleporty wpisz /warp

Dobra teraz jak już wybrałeś dany teleport to wpisz /warp <nazwa> aby się teleportować

Lecz aby dostać się na spawn wpisz /spawn

 

To by było na tyle mini poradnika mam nadzieję że pomogłem.

Nad serwerem naprawdę się napracowaliśmy więc doceńcie naszą prace.

 

Dodane zostały także atrakcje, typu MobArena, Spleef oraz ArenaPvP.

Zapraszamy do zabawy także z administracją!

 

Pozdrawiam oraz zapraszam do gry MineSurvTeam!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zapraszam na serwer!

 

Będę o około 14:15 więc jak chcecie działkę proszę o poczekanie ;)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Serdecznie zapraszam!

 

Do naszego servera dodaliśmy kilka nowych budowli/pluginów,oto kilka z nich:

-Plugin MobArena (Walki z mobami+EXP)

-Spleef ( 2 Graczy walczy o miejsce na arenie)

-Arena PVP ( 2 Graczy walczy pomiedzy sobą)

 

Gorąco polecam ten server!

Opublikowano

Serdecznie zapraszam!

 

Do naszego servera dodaliśmy kilka nowych budowli/pluginów,oto kilka z nich:

-Plugin MobArena (Walki z mobami+EXP)

-Spleef ( 2 Graczy walczy o miejsce na arenie)

-Arena PVP ( 2 Graczy walczy pomiedzy sobą)

 

Gorąco polecam ten server!

 

Zapomniałeś wspomnieć o wspaniałym enchancie ;)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Dodaliśmy kilka nowych rozwiązań,oto kilka z nich:

-Już dziś możecie znaleść dwa sklepy:

1.Dla gracza (Asortyment pomniejszony o połowę)

2.Dla Vip'a (Cały zestaw)

Ceny zmniejszają się wraz z zakupem Vip'a.

-Zmniejszyliśmy ceny Vip i SVip o 75%!

-Dodaliśmy publiczną studnie!

 

Czym zajmujemy się teraz?

-Teraz organizujemy specjalne teleporty dla Vip'a i SVip'a.

Opublikowano

Od poczatku mi sie spodobała gra na tym serwerze a to za sprawą piękne spawna na którym sa jasno określone zasady.

A administracja serwera odpowiada na pytania w trybie expresowym.

Narazie na serwerze gra mało ludzi ale to kwestia czasu gdzie serwery będa pełne ludzi :)

Możliwosć kupna vipa przelewem co jest bardzo wygodne !!!

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

Zapraszaaaaaaaaaaaaaam ;)

 

Dzisiejszy rabat na działkę taniej o 15%!

Czyli płacisz $ 4.250!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Podanie na moderatora jest w sumie nie za bardzo wymagające.

 

Wiek 15+

Wymagany skype

Ogarnięty, kulturalny, miły oraz z poczuciem humoru ;)

Mała opłata na serwer 3 zł

 

Na admina jest już dużo ciężej,

 

Wiek 16+

Wymagany skype

Ogarnięty, kulturalny, miły oraz z poczuciem humoru ;)

Nieco większa opłata na serwer 5 zł.

 

Czemu aktualnie pobieramy opłaty za admina?

A więc jest to zabezpieczenie serwera, bo jak ktoś zapłaci to nie będzie chciał rozwalić tak jak coś gratis -.-

 

Podania proszę pisać do mnie na PW lub do Krystian1909 (UP).

Lub można także o tym pogadać w grze gdy jest jeden z HeadAdminów akutalnie online.

 

Zapraszam serdecznie!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Na serwerze zawita nowy Administrator nicku nie podam sami se zobaczycie ;)

 

Zapraszam do gryyyy!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zapraszam

Nie polecam.. Administracja nie ogarnięta, łatwo puszczają im nerwy a co za tym idzie ban...

 

Cyt."łatwo puszczają im nerwy"

 

Skoro puszczają nam nerwy to jestem ciekaw co musiałeś zrobić by dostać bana.

 

Sprawa Zamknięta!

Opublikowano

Od poczatku mi sie spodobała gra na tym serwerze a to za sprawą piękne spawna na którym sa jasno określone zasady.

A administracja serwera odpowiada na pytania w trybie expresowym.

Narazie na serwerze gra mało ludzi ale to kwestia czasu gdzie serwery będa pełne ludzi :)

Możliwosć kupna vipa przelewem co jest bardzo wygodne !!!

Zachęcam do gry wiecej zalet serwera u mnie na privie !!!!!

ywug.jpg



Smacznego

Opublikowano

@Up admini maja po 16+ więc zapewniam Cię że są ogarnięci.

 

Pozdrawiam oraz zapraszam do gry!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...